POPLENEROWA WYSTAWA MALARSKA "W OAZIE CISZY I SPOKOJU"

23Sier(Sier 23)18:3020Wrz(Wrz 20)14:00POPLENEROWA WYSTAWA MALARSKA "W OAZIE CISZY I SPOKOJU"

Sierpień 23 (Piątek) 18:30 - Wrzesień 20 (Piątek) 14:00

Stowarzyszenie Plastyków „Ondraszek” to najstarsze Stowarzyszenie Plastyków na Podbeskidziu. Powstało w 1968 roku. W 2022 roku ich siedziba została przeniesiona z Bielska-Białej do Wilkowic.

Uprawiają malarstwo sztalugowe, akwarelowe, rysunek, rzeźbę, piszą poezję. Są przedstawicielami różnych, ciekawych zawodów. Łączy ich wspólna pasja oraz umiłowanie naszej krainy. Uwielbiają wyjścia w plener. Podczas spotkań zostawiają wszelkie codzienne problemy i cieszą się wspólnym kontemplowaniem piękna tego świata. Ta wystawa jest tego dowodem.

Twórcami wystawy „W oazie ciszy i spokoju” są: Barbara Adamiec, Janina Bużko, Bożena Gielata, Alina Janusz, Jolanta Kapela, Alicja Smoczyńska, Helena Śleziak, Elżbieta Tabisz-Mrozik, Alina Tomczak, Roman Romańczyk, Józef Smoliński.

apraszamy do oglądania wystawy, która znajduje się na dolnej sali Gminnego Ośrodka Kultury „Promyk” i jest czynna od 23 sierpnia do 20 września br.