skip to Main Content

PRZESŁUCHANIE DO UDZIAŁU W "WARSZTATACH MUZYCZNYCH"

sob23Paź09:00sob13:00PRZESŁUCHANIE DO UDZIAŁU W "WARSZTATACH MUZYCZNYCH"09:00 - 13:00 Kategoria wydarzeniaWARSZTAT / PLENER

Czas

(Sobota) 09:00 - 13:00

Szczegóły wydarzenia

Zagrać każdy może….

Szanowni mieszkańcy naszej Gminy.

Mamy niezwykłą okazję by zrealizować swoje marzenia, rozpoczynając przygodę z graniem na instrumentach dętych.

Zapraszamy dzieci, młodzież i  dorosłych, którzy swą miłość do muzyki będą mogli realizować w grupie pod okiem wybitnych fachowców.

Realizacja warsztatów muzycznych ma na celu zachęcenie nowych osób z naszej Gminy do podjęcia nauki, a następnie wstąpienia w szeregi naszej Orkiestry.

Orkiestra daje możliwość wyrobienia wrażliwości, umiejętności odbioru muzyki, zwiększenia poziomu integracji i aktywności społecznej. Stwarza warunki do nauki, budowania przyjaźni, wypoczynku i poznawania ciekawych miejsc w kraju i za granicą.

 Przesłuchanie chętnych osób odbędzie się w dniu 23 października w godz. 9:00- 13:00 w budynku OSP Wilkowice.

Osoby zainteresowane, które nie będą mogły uczestniczyć w przesłuchaniach w dniu 23 października 2021 r. mogą jeszcze dołączyć do grupy w dniu 6 listopada.  Wszyscy, którzy po wstępnych przesłuchaniach i zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach, będą                      miały okazję nauczyć się gry na flecie, saksofonie, trąbce, klarnecie, barytonie, puzonie, tubie i instrumentach perkusyjnych. Wybitni instruktorzy nie oczekują od uczestników warsztatów doświadczenia, będą uczyć od podstaw.

W programie warsztatów znajdą się zarówno zajęcia pokazowe, nauka czytania nut, próby w sekcjach instrumentalnych oraz praca nad wspólnym utworem. Podsumowaniem warsztatów będzie Koncert Noworoczny, który odbędzie się 9 stycznia 2022 roku.

Orkiestra czeka na nowych członków. Mamy nadzieję że warsztaty muzyczne nie tylko umożliwią rozwinięcie Waszych talentów i pasji ale zwiększą liczebność  orkiestry.

Prosimy o skorzystanie z tej niezwykłej okazji i zapraszamy !

 

Szczegóły w regulaminie.

Regulamin „Warsztaty Muzyczne”

Deklaracja do udziału w Warsztatach Muzycznych – Dorośli

Deklaracja do udziału w Warsztatach Muzycznych – Dzieci

 

Back To Top
Skip to content