WYSTAWA FOTOGRAFICZNA Z OKAZJI TYGODNIA TAŃCA

22Kwie(Kwie 22)17:0031Maj(Maj 31)14:00WYSTAWA FOTOGRAFICZNA Z OKAZJI TYGODNIA TAŃCA

Kwiecień 22 (Poniedziałek) 17:00 - Maj 31 (Piątek) 14:00

Zapraszamy na wystawę fotograficzną zdjęć zrobionych podczas V Tygodnia Tańca w 2023 roku. Wystawa znajduje się w Gminnym Ośrodku Kultury "Promyk" i będzie czynna od 22 kwietnia do 31 maja br.
Maj to dla wielu osób zwiastun nadchodzącego lata i słonecznej energii, która daje chęć do życia. Maj to w tym roku dla „Promyka” również miesiąc tańca i energii z niego płynącej! Już po raz kolejny cała taneczna społeczność skupiona wokół grup działających przy GOK-u „Promyk” z utęsknieniem wypatruje tego wyjątkowego tygodnia. W tym roku wydarzenie to wystartuje mocnym akcentem we wtorek, 21 maja. W sali koncertowej Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej odbędzie się wyjątkowe widowisko taneczne, które zainauguruje VI Tydzień Tańca. Kierownikiem artystycznym wydarzenia organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury „Promyk” w Bystrej jest Paulina „Pinka” Kachel – instruktorka grup działających w ośrodku już od wielu sezonów. - „W tym roku tematem przewodnim tygodniowego wydarzenia będzie motyw latino, a na uczestników oprócz koncertu inauguracyjnego w Bielsku-Białej czekać będą różne warsztaty taneczne m.in. latino solo, twerk czy dancehall, a zwieńczeniem wydarzenia taneczny pokaz filmowy” – mówi Paulina Kachel, zachęcając tym samym do udziału w wydarzeniu. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową www.gokpromyk.pl, a także na nasze media społecznościowe. Natomiast wejściówki na koncert inauguracyjny Tygodnia Tańca w cenie 25 zł można zakupić poprzez portal biletyna.pl.