skip to Main Content

Grafik zajęć stałych prowadzonych w budynku Gminnego Ośrodka Kultury “Promyk” W BYSTREJ w roku artystycznym 2021/2022

GOK, ul. Juliana Fałata 2k

GRAFIK ZAJĘĆ STAŁYCH

BYSTRA ul. J. Fałata 2k

PONIEDZIAŁEK

WTOREK ŚRODA CZWARTEK

PIĄTEK

GOK  „PROMYK” PIĘTRO  (SCENA LUB HOL)

Rękodzieło – szydełko i druty (10+) D. Ciesielska

16:00-18:00 (Hol)

Zespól wokalny “CRAZY TONES” (10+) D. Wrzeszcz 16:55-18:25
Zajęcia wokalne (18+) D. Wrzeszcz 18:35-20:35
Grupa teatralna “PROMYCZEK”  J.Chmiel 16:00-18:00
Klub Młodego Filmowca
DKF / Klub Podróżnika / Seans Filmowy 19:00–22:00
Spotkanie z OPP 17:00 – 2 czwartek miesiąca
INNI UŻYTKOWNICY
Dyżur Przewodniczącego Rady Gminy
Po wcześniejszym umówieniu (606 735 779)
17:00-18:00 (garderoba lewa)
Uniwersytet III Wieku – wykłady 14:30–16:30
Porady Prawne Starostwo Powiatowe BB porady telefoniczne pod numerem 33 813 69 22

GOK “PROMYK” PARTER

Zajęcia plastyczne (3-5) O. Podwacietnik (przepierzenie) I grupa 16:30-17:15
II grupa 17:25-18:10
Taniec nowoczesny początkujący I (6-7) K. Kanik 16:00-17:00
Taniec nowoczesny początkujący II (8-10) A. Karnaś 17:10-18:10
Zespół Taneczny “CZAJSQUAD”(parter/scena) A. Karnaś 18:20-20:20
Spotkania Tańca użytkowego (pary) (+13) Ł. Hola 20:00-21:00
Grupa taneczna “HOLA DANCE” (18+) Ł. Hola 21:00-22:30
Spotkania z rękodziełem – szycie (6-12) M. Kubańda I grupa 15:45-17:15 średniozaawansowana
II grupa 17:25-18:55 początkująca
III grupa 19:05-20:35 zaawansowana
Szachy (5-12) R. Polk (przepierzenie) I grupa 16:00-16:45 początkująca
II grupa 16:55-17:40 średniozaawansowana
Szachy (13+) (przepierzenie) 17:50-18:50
Projektowanie graficzne (13+) E. Fabirkiewicz (przepierzenie) 19:00–21:00
Rytmika (3-5) D. Wrzeszcz 16:00-16:45
Taniec Latino Solo (15+) K. Klimont 18:00-19:00
Taniec Latino Solo – FORMACJA K.Klimont 19:10-20:10
Zajęcia plastyczne (6-12) (przepierzenie) – P. Panek I grupa 16-17:30 (6-7 lat)
II grupa 17:40-19:10 (8-12 lat)

INNI UŻYTKOWNICY

Spotkanie z Kulturą Wschodu (18+) A. Siuda-Gaczyńska tel. 501 037 464 I grupa 17:10-17:55
II grupa 18:00-19:30
III grupa 19:40-21:10
GALERIA SZTUKI REGIONALNEJ/ IZBA REGONALNA STARA STOLARNIA
Akordeon indywidualny (6+) W. Pach co 45 minut od 17:00
BUDYNEK OSP WILKOWICE / GOK „PROMYK”
Próba GMOD OSP Wilkowice A. Adamczyk SOBOTA 10:00 – 13:00
Back To Top
X
Skip to content