skip to Main Content

Beltaine zagra w Promyku!

Niezwykle gorąco zapraszamy, by w piątek 15 marca zajrzeć do „Promyka” i spędzić z nami wyjątkowy irlandzki wieczór w ramach Dnia św. Patryka. Głównym punktem wieczoru będzie koncert zespołu BELTAINE – jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny folkowej.
Swoje niepowtarzalne brzmienie BELTAINE osiągnął dzięki szczególnej umiejętności łączenia muzyki tradycyjnej z muzyką współczesną.

Jak sami mówią o sobie członkowie zespołu, Beltaine to siedem osobowości i siedem różnych światów, które spotykają się ze sobą tworząc wyjątkową mieszankę. Od początku istnienia ogromną siłą zespołu są żywiołowe koncerty, entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność każdej szerokości geograficznej. Grupa koncertowała m.in. w Malezji, Meksyku, USA i Kanadzie; jest też regularnie zapraszana na prestiżowe festiwale w całej Europie.

W marcu muzycy zagoszczą w Bystrej w ramach trasy „St. Patrick’s Tour 2024”, którą rozpoczną w Zielonej Górze, a zakończą koncertem w Krakowie. Artystom na scenie towarzyszyć będą tancerze z grupy Glendalough.

Bilety (w cenie 40 zł / 35 zł) nabyć można w serwisie BILETYNA.PL lub w kasie GOK „Promyk”.

 

Back To Top
Skip to content