skip to Main Content

Dzień Dziecka w GOK „Promyk”!

W minioną sobotę 3 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury „Promyk” w Bystrej odbył się Dzień Dziecka , na którym zostało zaprezentowane premierowe przedstawienie teatralne pt. „Detektyw Pawie Oczko” w wykonaniu młodych aktorów z Teatru Pappeteria.
Mogliśmy podziwiać grę aktorów, którzy ujęli nas swoim talentem, pomysłowość twórców i piękne kostiumy. Dzieci z zaciekawieniem i uwagą słuchały bohaterów, a także przeżywały z nimi ich perypetie.
Swoje umiejętności na scenie zaprezentowali nam Paweł Jucha, Anna Wójcik, Damian Wadas i Bella Harutyunyan. Za kostiumy i charakteryzację odpowiedzialna była Anna Gabor, a za scenariusz i reżyserię Michał Moskal. Gra aktorów, piękne stroje zostały nagrodzone gromkimi brawami, co świadczyło o tym, że opowieść wszystkim przypadła do gustu.
Fantastyczny dzień pełen emocji i teatralnych wrażeń już za nami. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w przedstawieniu teatralnym było dla dzieci okazją do dobrej zabawy i inspiracją do rozwijania swoich zainteresowań teatrem i sztuką aktorską, bo obcowanie z kulturą zawsze wyzwala pozytywne uczucia.
Wszystkim dzieciom życzymy dużo uśmiechu, wiele radości każdego dnia i „dzieciństwa wartego wspomnień”, tak jak w puencie wspomnianego przedstawienia.
Back To Top
Skip to content