skip to Main Content

II edycja Konkursu Fotograficznego #zakochajsięwpowieciebielskim

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu Fotograficznego #zakochaj się w powiecie bielskim.
Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu bielskiego, sympatyków ziemi bielskiej oraz turystów odwiedzających nasz region. Udział w nim mogą wziąć osoby dorosłe oraz dzieci, ale wymagamy podpisanej zgody rodziców!
Zasady są proste!
Wykonaj zdjęcie przedstawiające lub interpretujące hasło #zakochaj się w powiecie bielskim, wykonane w plenerze na terenie powiatu bielskiego (góry, lasy, parki, rzeki, atrakcje turystyczno-kulturalne itp.),
Prześlij je w terminie do 14 lutego 2022 r. wraz z kartą zgłoszeniową na adres e-mailowy: turystyka@powiat.bielsko.pl
Spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć, jury konkursu wybierze maksymalnie pięciu laureatów, którzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 100 zł oraz atrakcyjne materiały promocyjne powiatu bielskiego.
Zostanie przyznana również nagroda publiczności. Organizatorzy konkursu w dniu 15 lutego br. umieszczą na swoim profilu na portalu Facebook wszystkie zgłoszone zdjęcia. Nagrodę publiczności zdobędzie autor zdjęcia, które otrzyma największą ilość „lajków” i „serduszek”!
Głosowanie trwać będzie do dnia 20 lutego 2022 r. do godz. 23:59!
Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 21 lutego 2022 r.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu!
Więcej informacji znajduje się na stronie:
Plakat konkurs fotograficzny
Back To Top
Skip to content