skip to Main Content

Klub Podróżnika: „Indie cz. I – Ziemia maharadżów, Wielkich Mogołów, hinduizmu i buddyzmu”

Wczorajszego wieczoru, 19 lipca, odbył się kolejny Klub Podróżnika. Spotkanie poprowadziła Pani Anna Brol, wielka pasjonatka podróży, która już nie raz zabrała nas w najdalsze zakątki świata.
 
Tym razem przenieśliśmy się do północnych Indii. Kraj jest tak nieskończenie ciekawy, wielowątkowy i urozmaicony, że został podzielony na dwa spotkania. Wczoraj, podczas części I, mieliśmy przyjemność obejrzeć fragmenty filmu pt. „Ziemia maharadżów, Wielkich Mogołów, hinduizmu i buddyzmu”, autorstwa naszej prowadzącej.
Już po pierwszym spotkaniu utwierdziliśmy się w przekonaniu, że ta destynacja jest bezmiernie wielowątkowa, a idealny opis Indii to słowa Pani Anny:
„Indie to magiczny kraj, kolebka wspaniałej cywilizacji, synonim biedy i przeludnienia, królestwo bollywoodzkiego kiczu, kraina cudów natury i przyrody, wylęgarnia tropikalnych chorób, wyjątkowa mieszanka różnych religii, zapachów, kolorów, dla jednych czyste piękno i niewyczerpane źródło inspiracji, dla innych okropny brud i najgorszy koszmar”.
 
Dziękujemy Pani Annie, za podzielenie się pięknymi zdjęciami, filmem oraz emocjonującą relacją. Natomiast Państwu dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na część II relacji o Indiach!
Back To Top
Skip to content