skip to Main Content

„Przepraszam, nie przeszkadzam?”

6 kwietnia 2019 roku w GMINNYM OŚRODKU KULTURY „PROMYK” zagościł TEATR ODDZIELNY Z JAWORZNA, ZE SPEKTAKLEM „PRZEPRASZAM, NIE PRZESZKADZAM?”
Opis spektaklu:
Spektakl „Przepraszam, nie przeszkadzam?”, jest swoistym kalejdoskopem.
Przed naszymi oczami przesuwają się przypadkowi ludzie z ich na pozór powszednimi dramatami, które jednak uzyskują nowy, głębszy wymiar podczas nieoczekiwanych spotkań. I wystarczy kawałek rzeczywistości, a w nim taka sobie zwyczajna ławka w miejskim parku, by jeden przypadek pociągnął za sobą lawinowo inne, a na nie zaczęły nakładać się okoliczności, tkające z przypadkowej materii, miejsca i czasu, wątki znaczące dla każdego z tych, którzy pozwolili sobie na drobny relaks, na tejże właśnie ławeczce. I aby zaczęło toczyć się życie w nowych, zaskakujących dla samych uczestników tego dramatu odsłonach. Ale jest i róża, a jej rola jest nie do ocenienia. Prowadzi losy ludzi tak, jakby dotknęła ich ręka samego Boga.
Przedstawienie na wesoło ale i dające do myślenia, co takiego może stać się gdy spotkamy się z kimś „realnym” na ławeczce w parku.
Dziękujemy aktorom Teatru Oddzielnego oraz Pani scenarzystce i reżyserce spektaklu pani Annie Korczyk za wspaniały występ i chęć pokazania się na deskach naszej sceny.
Jesteśmy pewni, że na długo fabuła spektaklu zapadnie w pamięci wszystkich przybyłych.
Dla tych, którzy nie mogli być z nami, krótka fotorelacja poniżej.
O Teatrze można poczytać więcej na stronie internetowej:
Przepraszam nie przeszkadzam
Back To Top
Skip to content