skip to Main Content

Zakończyliśmy AKCJĘ LATO 2022!

Wszystko co dobre, niestety szybko się kończy. I tak dobiegła końca nasza „Akcja Lato 2022” w GOK „Promyk”! Jednak nie smucimy się, ponieważ na wrzesień szykujemy szereg niespodzianek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Szczegóły już wkrótce.
 
W ostatnim tygodniu „Akcji Lato” dzieci rozwijały się manualnie. W poniedziałek odbyły się warsztaty artystyczne, a w środę zajęcia plastyczne. Natomiast w czwartek odbyła się wycieczka górska wokół Bystrej. Nie zabrakło też bajek, a przede wszystkim śmiechu, koleżeńskich pogawędek i spotkań.
 
Podsumowując, zarówno lipiec jak i sierpień w ramach „Akcji Lato” obfitował w rozmaite i ciekawe zajęcia, warsztaty i wydarzenia. Dzieci miały możliwość rozwijania się artystycznie, tanecznie, ruchowo oraz intelektualnie. Dzięki Państwa pociechom, przez całe wakacje w naszym Promyku było radośnie i wesoło. Każdego dnia dzieci witały i żegnały nas promiennymi uśmiechami, pełne zadowolenia i ciekawości poznawania świata. Drogie dzieci, dziękujemy, że zechciałyście spędzić z nami ten wakacyjny czas. Już teraz zapraszamy Was na zajęcia stałe w Roku Artystycznym 2022/2023.
 
Dziękujemy również wszystkim instruktorom i prowadzącym, za zaangażowanie jakie włożyliście w prowadzenie zajęć, ponieważ wszystkie odbyły się na najwyższym poziomie.
 
Poniżej kilka zdjęć z ostatniego tygodnia AKCJI LATO.
Back To Top
Skip to content