skip to Main Content

Życie nad poziomem morza

Jak zacząć swoją własną przygodę z górami? Jak spakować plecak przed wyprawą wysokogórską? W jaki sposób uprawiać alpinizm w sposób bezpieczny? Co je się w górach Kirgizji, a co w Tanzanii? Co takiego dzieje się z nami na wysokościach, że spędzamy tam praktycznie każdą wolną chwilę? I wreszcie: jak żyje się nad poziomem morza?

Na te i cały szereg innych pytań odpowiadali podczas swojej prelekcji „Życie n.p.m.” Łukasz Mucha (lukaszmucha.pl) i Rafał Raczyński (rafalraczynski.com.pl).

Całość dopełniona została fotografiami i historiami z najdalszych zakątków świata, w które udało im się dotrzeć. Nie zabrakło Himalajów, Andów, Alp, Kaukazu, Pamiru, Kilimandżaro czy ich ukochanych Tatr.

25 lutego wraz z panami Michałem i Rafałem przenieśliśmy się w najwyższe partie górskie, nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Dziękujemy bardzo za wspaniałą i profesjonalną prelekcję, cudowne zdjęcia, mnóstwo praktycznych informacji i spojrzenia na górskie wyprawy z różnej, nie zawsze oczywistej, perspektywy. To spotkanie na pewno na długo zapadnie w naszej pamięci.

 

 

Życie nad poziomem morza
Back To Top
Skip to content