skip to Main Content

Wernisaż wystawy „Impresje fotograficzne”

Miniony piątek obfitował w wydarzenia kulturalne w GOK „Promyk”! 27 maja odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Impresje fotograficzne” grup zajęciowych prowadzonych przez Dorotę Koperską. Wystawa to dotychczasowa twórczość uczestników, powstałych na zajęciach, będąca podsumowaniem bieżącego roku artystycznego. Motywem przewodnim wystawy jest p o d w ó j n a  e k s p o z y c j a, której zamysłem było stworzenie niedopowiedzianych i wielowymiarowych fotografii poprzez nałożenie co najmniej dwóch zdjęć na siebie.
Wernisaż otworzyła uroczysta przemowa pani Dyrektor, jedocześnie uczestniczki warsztatów fotograficznych jak i współautorki wystawy. Nie zabrakło również podziękowań i wręczenia kwiatów na ręce Doroty Koperskiej od uczestników zajęć. Autorzy podzielili się swoją refleksją oraz genezą powstania swoich prac. Jak zawsze panowała wesoła i serdeczna atmosfera. Na koniec na wszystkich uczestników wernisażu czekał poczęstunek.
Po wernisażu odbył się koncert oraz występy grup zajęciowych: wokalnej, teatralnej, klawiszowej i gitarowej z okazji zakończenia roku artystycznego.
Dziękujemy wszystkim za przybycie, a Państwa zapraszamy do samodzielnej oceny efektów ich pracy. A dla wszystkich miłośników fotografii zapowiadamy, że w okresie wakacyjnym odbędzie się plener fotograficzny.

Wystawa Impresje fotograficzne
Back To Top
Skip to content