Koncert na tarasie: Duet KAMIOLA

W ostatnią niedzielę w ramach projektu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, „Kultura Dostępna – Kultura jest wszędzie”, odbył się koncert na tarasie.

Tym razem przed bardzo liczną publicznością, wystąpił duet KAMIOLA: Aleksandra Nykiel oraz Kamil Hoffmann. Artyści wykonali przepiękne utwory różnych twórców m.in. znanego i cenionego na polskiej scenie muzycznej Krzysztofa Krawczyka. Koncert poprowadziła Aleksandra Mrzyk- Sylwestrzak, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Protalent, która pozyskała środki na to wydarzenie.

Dzięki przepięknym głosom artystów i świetnie dobranemu repertuarowi, wszyscy spędziliśmy cudowne niedzielne popołudnie na łonie natury, a nasze uszy rozkoszowały się tym wspaniałym koncertem.

Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejny koncert na tarasie, który odbędzie się w niedzielę 21.08.