Wernisaż “Rysunkowy świat Kamy Owczarskiej”

Zgodnie z obietnicą otworzyliśmy dziś podwoje czarodziejskiego świata pełnego niezwykłych rysunków Kamy Owczarskiej. Na wernisażu 4.03.2020 można było osobiście poznać też samą Czarodziejkę 🙂 Skromna, miła i uśmiechnięta 16-letnia Kamila pierwszy raz w życiu prezentowała swoje prace. Był to jej pierwszy, ale z pewnością nie ostatni, wernisaż, bo już na pierwszy rzut oka widać ogromny talent i indywidualny styl, a sama Artystka ma dalsze plany twórcze.
Bohaterkę wydarzenia przywitała osobiście Pani Dyrektor GOK “Promyk” Agnieszka Sech przedstawiając zebranym artystkę, która oprócz talentu rysunkowego ma również talent sportowy. Walory artystyczne rysunków doceniła kurator wystawy, Pani Ela Fabirkiewicz, w imieniu swoim oraz Wójta Gminy Wilkowice gratulacje Kamili złożyła Dyrektor Biblioteki Publicznej Pani Aleksandra Szymik-Caputa, a wystawę uroczyście otworzył Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Gminy Wilkowice Pan Antoni Kufel. Były kwiaty, wspomnienia i łzy wzruszenia.
Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie również zachętą i inspiracją dla wszystkich nastolatków do wyzwalania pokładów kreatywności, które drzemią w młodym człowieku. Zapraszamy do odwiedzenia “Rysunkowego świata Kamy Owczarskiej” i zachęcamy młodych artystów do prezentowania swoich własnych rozlicznych talentów!

Wernisaż