Wernisaż: wystawa fotograficzna „Ludzki trud” grup zajęciowych Doroty Koperskiej

W ubiegły piątek (11 lutego) odbył się wernisaż fotograficzny pt. „Ludzki trud” grup zajęciowych prowadzonych przez Dorotę Koperską. Jest to wyjątkowa, wielowymiarowa wystawa, którą polecamy obejrzeć każdemu. Autorzy zdjęć, mimo wspólnego tematu podeszli w różnorodny i odmienny sposób do jego realizacji. Każda fotografia jest inna, co dodaje wyjątkowości całej wystawie, a ludzki trud został przedstawiony na wiele sposobów. Idealnym uzupełnieniem kadrów były osobiste historie autorów i opisy ich powstawania. Dziękujemy wszystkim autorom: Andrzejowi Pobożnemu, Agnieszce Sech-Brzósce, Jagodzie Janaszek, Jakubowi Krajewskiemu, Magdalenie Marek-Dobijak, Agacie Gołębowskiej oraz, przede wszystkim, prowadzącej – charyzmatycznej Dorocie Koperskiej za ten wyjątkowy i skłaniający do chwili refleksji efekt.

Zdjęcie